سبد خرید شما خالی است.

خدمات سیسکو در کیا آی تی

یکی از خدمات اجرایی و فروش تجهیزات در کیا آی تی، خدمات و تجهیزات سیسکو میباشد. ما مفتخریم تا با تجربه ای که در این زمینه داریم، توانسته ایم طی این سال ها رضایت مشتریان خود را حفظ نماییم. در صورتی که در مورد سیسکو اطلاعاتی ندارید، میتوانید به وبلاگ کیا آی تی مراجعه نمایید و شناخت لازم را نسبت به این تجهیزات پیدا کنید. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید میتوانید با مشاوران کیا آی تی در ارتباط باشید. ما در تلاشیم تا بهترین عملکرد را در پاسخ گویی به شما داشته باشیم.

تجهیزات سیسکو

امنیت

کیفیت بالا

روتینگ

VoIP

تجهیزات سیسکو267

سیایت های امنیتی سیسکو

حفاظت فیزیکی تا پالیسی‌های امنیتی
port security & dhcp snooping و…
تعریف کاربر و سطح دسترسی
کنترل پورت‌ها، سیاست‌های ضد نفوذ
لاگ گیری و گزارش گیری امنیتی

راه اندازی شبکه سیسکو

روتینگ و ارتباط بین شعب
Vlaning & inter vlan routing
Dynamic Route
مونیتورینگ مستمر جهت اطمینان
راه اندازی VOIP سیسکو

چرا سیسکو را انتخاب کنیم؟

خرید تجهیزات سیسکو و خدمات سیسکو را به چند دلیل کیا آی تی به شما توصیه میکند:

 1. امنیت بالای شبکه
 2. تامین امکانات فراوان 
 3. کیفیت بالای خدمات
 4. ارتباط ثابت و قابل اطمینان
 5. مدیریت آسان و سریع
 6. تجربه و توان بالای سیسکو در ساخت تجهیزات شبکه ای

چرا سیسکو را انتخاب نکنیم؟

 1. قیمتی نسبتا بالا 
 2. عدم توانایی استفاده از تمامی امکانات به دلیل تحریم ها
 3. وجود کارشناس حرفه ای در زمینه خدمات سیسکو در کشورما کم است متاسفانه

امکانات بیشتری از سیسکو را بررسی کنیم

 1. راه اندازی VoIP با استفاده از تجهیزات سیسکو
 2. ایجاد امنیت بالا و قابل اطمینان با استفاده از فایروال های سخت افزاری سیسکو
 3. خدمات ساب نتینگ و VLAN بندی سوئیچ سیسکو
 4. امکان راه اندازی سرویس های اتصال راه دور به تجهیزات سیسکو (تلنت)
 5. امکان راه اندازی مانیتورینگ تجهیزات سیسکو 
 6. امکان استفاده از پروتکل های امنیتی برای جلو گیری از لوپ در شبکه
 7. پروتکل یکپارچه سازی تنظیمات وی تی پی دامین و کانفیگ اترچنل
 8. امکان استفاده از اکسس پوینت های سیسکو برای ایجاد امینت بالاتر و مطمئن تر

تجهیزات سیسکو

تجهیزات سیسکو، عملکرد بهتر، قابلیت اطمینان بیشتر و امنیت بالاتر را برای شبکه شما فراهم میاورند. با توجه به ورود روز افزون محصولات غیر اصلی (Fake) به ایران، ما این اطمینان را برای شما ایجاد میکنیم که محصول خریداری شده از کیا آی تی اصلی است. در کشور ایران به اشتباه این محصولات تقلبی را با نام OEM میشناسند. که با مفهوم OEM کاملا متفاوت است.

ما به واسطه همکاری با واردکنندگان این تجهیزات، علاوه بر تامین تجهیزات مورد نیاز مشتریان خود، شما را در زمینه مشاوره، نصب و پیکربندی این تجهیزات نیز یاری می‌دهیم. ما در کیا آی تی با توجه به نیاز مشتریان برای نصب و راه اندازی تجهیزات، از کارشناسان فنی و آموزش دیده بهره می‌بریم.

مستندسازی در سیسکو

 تهیه Document از ساختار کلی شبکه. Device‌ ها از پروتکل‌های کشف همسایگی استفاده میکنند، در صورتی که شبکه از قبل طراحی شده باشد، میتوان با استفاده از این پروتکل‌ها، توپولوژی شبکه را بدست آورد. این پروتکل‌ها برای مدیریت و نظارت در شبکه‌ مناسب میباشد. البته به منظور رعایت موارد امنیتی بهتر است، در صورت عدم نیاز این پروتکل‌ ها را روی Device‌ ها غیر فعال کنید. علاوه بر موارد فوق با توجه به ساختار سازمان تنظیماتی تخصصی‌ تر نیز صورت خواهد گرفت.

پشتیبانی کیا آی تی از خدمات

بسیاری خدمات صورت گرفته در کیا آی تی دارای خدمات پس از فروش میشوند، خدمات سیسکو از این پشتیبانی مستثنی نیستند، تا 6 ماه کیا آی تی خدمات صورت گرفته در زمینه سیسکو را پشتیبانی میکند. از این رو شما با خیالی آسوده و مطمئن میتوانید، روی ما حساب کنید.

نکته مهم: لازم است بدانید متاسفانه بعضی از همکاران بدیل نداشتن تجربه و رعایت نکردن بسیاری از استاندارد ها، از خدمات خود پشتیبانی نمیکنند و در صورت بروز مشکل شما باید خود مسئولیت آن را بپذیرید. پس ما به شما پیشنهاد میکنیم تا در انتخاب مسئول یا شرکت برای انجام هرگونه از خدماتی که در نظر دارید، دقت لازم را داشته باشید تا در صورتی که نیاز بود، بتوانید از پشتیبانی استفاده نمایید.

تلفن های سیسکو، اکبند بهتر است یا استوک؟

در این باره چون سوالات بسیاری پرسیده میشد ما تصمیم گرفتیم تا پاراگرافی را در این مورد توضیح دهیم. لازم است بدانید تلفن های سیسکو اکسپایر شده اند. به این معنا که دیگر تولید نمیشوند و در کشور های دیگر کاربرد قدیم خود را ندارند. چون این تلفنن ها از سال 2006 دیگر پشتیبانی، از طرف شرکت دریافت نکردند. از این رو تلفن های اکبند دیگر در بازار ایران یا حتی جهان موجود نمیباشد. از این رو اجناس استوک که دارای درجات A و B هستند به شما توصیه میشوند. 

نکته: درجه A کاملا باید سالم و بدون خط خش باشد و کاملا مشابه اکبند میباشد. درجه B معمولا مقداری خط خش دارد و ظاهر اکبند بودن خود را از دست داده است. درجه A نسبت به B دارای قیمتی پایین تر میباشد.

راه اندازی وویپ با تجهیزات سیسکو

یکی از راه های کاهش هزینه مکالمه در ادارات و سازمان ها، راه اندازی مرکز تماس ویپ با سیسکو میباشد. وویپ در واقع سیستم تلفنی تحت شبکه میباشد که بسیار در کاهش قیمت های تماس برای شما میتواند کمک کننده باشد. وویپ امکان مکالمه تلفنی را در بستر شبکه مهیا می سازد، که در این صورت تماس های اضافی که معمولا در سازمان بین کارکنان انجام میشود را به شدت کاهش میدهد. این کاهش هزینه ها طبیعتا در هزینه های شرکت یا سازمان شما بسیار مهم میتواند باشد. در این جهت شما میتوانید برای اطلاع از خدمات راه اندازی وویپ با سیسکو با تیم کیا آی تی در ارتباط باشید.