سبد خرید شما خالی است.

خدمات اکتیو شبکه در کیا آی تی

به هنگامی که ما شبکه راه اندازی میکنیم، برای تکمیل کردن آن نیاز داریم تا خدمات اکتیو را نیز روی آن اعمال کنیم، تا راه اندازی شبکه تکمیل گردد. اما خدمات اکتیو شبکه چیست؟ در واقع به خدماتی مانند نصب آنتی ویروس شبکه، پیکربندی تجهیزات شبکه و مواردی از این دست گفته می‌شود. هر شبکه بر حسب نوع آن نیاز به خدمات اکتیو خاص خود دارد و نمیتوان بدون بررسی و نیاز سنجی کاری را انجام داد. کیا آی تی با تجربه ای که در این زمینه دارد میتواند برای مشاوره و پیاده سازی انتخاب مناسبی برای شما باشد. در صورت نیاز میتوانید با مشاوران کیا آی تی در ارتباط باشید.

خدمات اکتیو شبکه

نصب و راه‌ اندازی نرم‌افزاری‌های تحت شبکه

راه اندازی مدیریت اینترنت، یوزرها و مدیریت پهنای باند

نصب و پیکربندی فایروال

انجام خدمات شبکه‌های وایرلس

خدمات اکتیو شبکه264

درباره کیا آی تی

کیا آی تی فعال در حوزه فناوری، اطلاعات، شبکه، امنیت و … می باشد که با توجه به تجربه بالایی که در این زمینه داشته ، تا اکنون به یاری خدا توانسته اطمینان و اعتماد مشتریان خود را حفظ و خدمات ارزنده ای به آنها نیز ارائه کند . شما نیز اگر نیاز به نصب و راه اندازی هر کدام از خدمات مربوط به این حوزه داشتید می توانید به راحتی با مشاوران و پشتیبانی تیم ما در تماس بوده و با اطمینان کافی نسبت به خرید و اجرای خدمات اقدام نمایید

خدماتی که کیا آی تی ارائه می دهد

تنظیم و پیکربندی تمامی تجهیزات اکتیو شبکه
نصب سیستم عامل‌های کلاینت و سرور و تنظیمات آن
نصب و راه‌ اندازی سرویس‌های تحت شبکه
نصب و راه‌ اندازی نرم‌افزاری‌های تحت شبکه
انجام تنظیمات و پیکربندی جهت کنترل و مدیریت یکپارچه سیستم‌ها، اکانت‌ها، فایل‌ها و …
راه اندازی مدیریت اینترنت، یوزرها و مدیریت پهنای باند
نصب و راه‌ اندازی سرویس‌های ایمیل
بک آپ گیری از سرور
نصب و پیکربندی فایروال
انجام خدمات شبکه‌های وایرلس
ارائه خدمات VOIP
و سایر خدمات مربوط به این حوزه

تعریف کلی از خدمات اکتیو

خدمات شبکه در کل به دو دسته اصلی تقسیم میشوند. 1.خدمات اکتیو 2.خدمات پسیو
خدمات اکتیو در واقع به زیر ساخت مربوط نمیشود، این بدان معناست که خدمات اکتیو مربوط به کارهایی نرم افزاری همچون نصب آنتی ویروس، پیکربندی تجهیزات و سایر موارد نام برده میباشد.
در فرایند راه اندازی شبکه ابتدا خدمات پسیو میباشد و در مرحله دوم برای تکمیل پروژه بحث خدمات اکتیو شبکه در راس کار قرار دارد.
کیا آی تی یکی از شرکت های معتبر و با تجربه در این حوزه میباشد، که سال ها تجربه به ما یاد داده است چگونه بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نماییم.

رعایت امنیت در ارائه خدمات اکتیو شبکه

حفظ امنیت و محرمانه بودن و داده های موجود در هر شبکه از مهم ترین الویت ها میباشد. ما در کیا آی تی این افتخار را داشتیم، که تا کنون تمامی پروتکل‌های حفظ محرمانگی اطلاعات را پاک نماییم.

فارغ از نوع ارائه خدمات، مهم‌ترین موردی که باید در زمان پیاده سازی شبکه و ارائه خدمات شبکه به آن توجه داشت، حفظ امنیت اطلاعات است. شرکت کیا آی تی یکی از برترین ارائه دهنده خدمات اکتیو شبکه در تهران در حال حاضر توانسته است بهترین روش‌های جلوگیری از درز اطلاعات را در هنگام اجرای خدمات پیاده سازی کند. 

مراحل خدمات اکتیو شبکه

  1. بررسی اولیه و نیاز سنجی
  2. آینده نگری در ارائه خدمات شبکه
  3. اجرای خدمات
  4. سنجش کیفیت خدمات
  5. پشتیبانی از خدمات ارائه شده

بررسی اولیه و نیاز سنجی

در اولین قدم باید بررسی کرد که، نیاز چیست؟ یک اکتیوکار باید ابتدا نیازسنجی را انجام دهد، و با توجه به بررسی های صورت گرفته نسبت به شروع پروژه اقدام نماید. بدون نیاز سنجی و بررسی نیاز ها شروع پروژه اصلا توصیه نمیشود.

آینده نگری در ارائه خدمات شبکه

تجربه به ما ثابت کرده است که هنگامی که پروژه به پایان خود میرسد، ممکن است چند وقت بعد، برای مثال چند سال بعد، دوباره نیاز باشد تا یک کلاینت جدید اضافه شود. تصور کنید که پیاده سازی خدمت نصب آنتی ویروس در شبکه نیاز باشد که چند ماه دیگر برای یک کلاینت دیگر نیز پیاده سازی شود. پس باید تا حد ممکن به نیاز های آینده یک پروژه فکر شود و مورد بررسی قرار بگیرد.

اجرای خدمات

در این مرحله و با توجه به نیاز شبکه و گفته‌های سازمان یا شرکت، اقدام به پیاده سازی خدمات می‌کند. میخواهید قبل از شروع یک مشاوره کامل و حرفه ای و رایگان داشته باشید؟ میتوانید همین الان با مشاوران ما در تماس باشید. مشاورین ما در تلاش هستند تا بهترین پیشنهاد هارا در اختیار شما قرار دهند.

سنجش کیفیت خدمات

هر شرکتی که به کار خود اطمینان دارد باید بعد از اتمام پروژه، خدمات خود را مورد سنجش و بررسی قرار دهد و اطمینان خاطر برای مشتری خود ایجاد کند. یکی از مهم ترین فعالیت هایی که کیا آی تی در انتهای هر پروژه انجام میدهد، همین مرحله میباشد تا شما مشتریان خیالی آسوده داشته باشید.

پشتیبانی از خدمات ارائه شده

از آنجا در وسایل و تجهیزات برقی و الکتریکی، امکان ایجاد هرگونه اتفاق غیر منتظره میباشد، کیا آی تی خدمات خود را کاملا پشتیبانی میکند تا خیال مشتریان آسوده باشد. این پشتیبانی لطف در حق مشتری نیست و ما آن را وظیفه خود میدانیم.

کیا آی تی

خدمات کیا آی تی در باره خدمات اکتیو به صورت زیر میباشد.

مشاوره: قبل از خرید میتوانید مشاوره ای کامل و حرفه ای به صورت کاملا رایگان داشته باشید. با این مشاوره شما میدانید چه تجهیزاتی نیاز دارید و چه میزان باید هزینه کنید.

فروش تجهیزات: بعد از مشاوره میتوانید، با ورود به بخش فروشگاه کیا آی تی تجهیزات مورد نیاز خود را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید. کیا ای تی ضمانت تهیه و ارائه کلیه تجهیزات را برای شما دارد، (حتی محصولات ناموجود در سایت). پس با خیال آسوده خریدی مطمئن را با کیا آی تی تجربه نمایید.

نصب و راه اندازی: تمام تجهیزات، نرم افزار و سخت افزار ارائه شده توسط تیم کیا آی تی، توسط تیم مجرب و با تجربه ای نصب و راه اندازی میشود.  

پشتییانی: تمامی خدمات صورت گرفته توسط کیا آی تی دارای پشتیبانی هستند، پس بدون نگرانی میتوانید خدمات اکتیو خود را به تیم با تجربه ما بسپارید.