سبد خرید شما خالی است.

طراحی وب سایت با کیا آی تی

این روز ها بسیاری از کسب کار ها به اینترنت روی آورده اند. اما طبق یک گزارش که در یک پاساژ در تهران که توسط تیم کیا آی تی انجام دادیم، متوجه شدیم از هر ده مغازه و کسب و کار تنها یک کسب و کار دارای سایت اینترنتی بود، همچین از این ده کسب و کار تنها هفت عدد از آن ها دارای پیج اینستاگرام بودند. این بدین معنا هست هنوز فضای سایت و گوگل برای ورود دیر نیست و با مقداری تلاش و کوشش میتوانید به راحتی در این عرصه موفق باشید.

کیا آی تی در زمینه طراحی وب سایت در کنار شما خواهد بود تا با بررسی نیاز شما، بهترین حالت، راه کار ممکن را پیش روی شما بگذارد. تیم طراحی وب سایت کیا آی تی دارای تجربه بالایی در زمینه طراحی وب هستند. پس شما میتوانید برای مشاوره، طراحی و راه اندازی سایت خود با تیم ما در تماس باشید. کیا آی تی به صرفه ترین و بهترین حالت ممکن را پیش روی شما قرار میدهد.

طراحی وب سایت

خرید هاست و دامنه اختصاصی

طراحی و سفارشی سازی صفحات

گسترش و رشد سایت (سئو)

بهبود رتبه الکسا و گوگل

درباره کیا آی تی

کیا آی تی فعال در حوزه فناوری، اطلاعات، شبکه، امنیت و… میباشد که با توجه به تجربه بالایی که در این زمینه داشته، تا اکنون به یاری خدا توانسته اطمینان و اعتماد مشتریان خود را حفظ و خدمات ارزنده ای به آنها نیز ارائه کند. شما نیز اگر نیاز به نصب و راه اندازی هر کدام از خدمات مربوط به این حوزه داشتید میتوانید به راحتی با مشاوران و پشتیبانی تیم ما در تماس بوده و با اطمینان کافی نسبت به خرید و اجرای خدمات اقدام نمایید.

خدمات کیا آی تی برای طراحی سایت

خدمات کیا آی تی در حوزه طراحی سایت به 4 دسته زیر تقسیم میشود:

 1. مشاوره و راهنمایی: بسیاری از مواقع پیش آمده است که، افراد سایتی را طراحی و تحویل میدهند ولی آن سایت مورد تایید کارفرما نیست. ما برای جلوگیری از وقوع مشکلات این چنینی و البته برای جلوگیری از هدر رفت زمان، ابتدا با مشاوره ای کامل، تمامی نیاز های کارفرما را مورد بررسی قرار میدهیم، و با توجه به آن سایتی را به صورت پیش نمایش نشان میدهیم تا کارفرما از آخر پروژه با خبر باشد.
 2. طراحی: پس از بررسی های اولیه نوبت به طراحی وب سایت میرسد. در این مرحله بسته به نوع سفارش کارفرما بین 2 تا 10 روز کاری سایت برای کارفما طراحی و ارائه میگردد. البته در بعضی حالات باز هم بسته به نوع سفارش شما ممکن است این مقدار زمان بیشتر به طول بیانجامد. 
 3. تحویل: پس از بررسی سایت طراحی شده توسط کارفرما، بر روی دامین مورد نظر بارگذاری میشود. از این مرحله به بعد سایت کامل در اختیار کارفرما میباشد و ایشان مسئولیت سایت را بر عهده دارند.
 4. پشتیبانی: سایت های طراحی شده توسط کیا آی تی تا سه ماه قابلیت پشتیبانی دارند، و در صورت بروز مشکل میتوانید با پشتیبانی مخصوص سایت خود در ارتباط باشید. بنا به درخاست کارفرما این این میزان مدت میتواند افزایش یابد.

به چه نوع سایتی نیاز دارید؟

اولین چیزی که شما نیاز دارید این است که بدانید اصلا چه سایتی نیاز دارید! انواع سایتی که هست رو می توانید در این جا ببینید :

 1. وب سایت فروشگاهی
 2. وب سایت خبری
 3. وب سایت دانلود محصولات
 4. وب سایت نمایشی
 5. وب سایت آموزشی
 6. وب سایت برای موسسات و مدارس
 7. وب سایت شرکتی
 8. و انواع دیگر …

برای کسب کار سایت می خوایید؟ از کجا باید شروع کنید؟

اگر میدانید چه نوع سایتی میخوایید باید نسبت به خرید های اولیه اقدام نمایید، این خرید های اولیه شامل هاست و دامنه می باشد. سایت ها و صفحات زیادی هستن که این خدمات رو به شما ارائه میدهند. با توجه به قیمت ها و لوکیشن هاست ها (سرور داخلی یا خارج از کشور) میتوانید اقدام به خرید نمایید. در صورتی که سایتی معتبر برای تهیه هاست و دامین نمیشناسید میتوانید با ما در ارتباط باشید.

مراحل بعدی برای داشتن سایت

حالا با توجه به دانشی که از طراحی وب دارید میتوانید، اقدام به ساخت سایت خود و طراحی صفحات آن بپردازید. در این مرحله اگه خودتان توانایی این کار را ندارید میتوانید از موسسات و شرکت های فعال در این حوزه کمک بگیرید. کیا آی تی در زمینه طراحی سایت در کنار شما خواهد بود.

برای رشد و بهبود سایت چه کنیم؟

مهم ترین و لذت بخش ترین بخش طراحی وب سایت، سئو آن میباشد. شما با انجام سئو اصولی و استاندارد میتوانید، صفحات سایت خود را در گوگل به صفحات اول بکشانید و در نتیجه فروش بالاتری داشته باشید. این مرحله ممکن است زمان بر و سخت باشد. حتی ممکن است برای شما هزینه های زیادی در بر داشته باشد، ولی لازم است بدانید یک سایت بدون عملیات سئو صفحات، هیچ شانسی برای دیده شدن و رشد ندارد. احتمال رشد و دیده شدن سایت هایی که به سئو اهمیتی نمیدهند، برابر با صفر میباشد. 

البته در صورت انجام اصول و استاندارد های سئو و ایجاد تگ ها و کلمه کلیدی های مهم، باز هم به زمان نیاز دارید تا صفحه شما در گوگل رتبه خوبی را بگیرد. بسته به نوع کلمه کلیدی شما، این مقدار زمان بین 1 تا 7 ماه ممکن است به طول بیانجامد.

نکته: یکی از فعالیت های تخصصی کیا آی تی، سئو صفحات و بهبود رتبه آلکسا و همچنین رشد در سرچ گوگل میباشد. در این باره اگر نیاز به مشاوره و یا انجام اصول سئو داشتید، میتوانید با تیم کیا آی تی در ارتباط باشید.